O nas
Jarek

Jarek

Wokalista, konferansjer, wodzirej. W branży muzycznej działa od ponad 10 lat. Współpracował z wieloma topowymi zespołami weselnymi z całej Polski. Ma na swoim koncie wiele projektów solowych. Scena to jego życie. Dzięki swojej charyzmie porywa tłumy i rozkręci każdą imprezę. Profesjonalista w każdym calu, uwielbia bawić ludzi i czerpie satysfakcję z dobrze wykonanej pracy.

Sławek

Wirtuoz instrumentów klawiszowych, kompozytor, aranżer i wieloletni muzyk sesyjny. W życiu ostoja spokoju, na scenie demon syntezatorów. Niespotykany talent połączony z niebywałą skromnością. Dzięki niemu każda impreza nabiera wyjątkowego charakteru. Poza muzyką pasjonat wypraw motocyklowych i motoryzacji.

Mateusz

Perkusista. Młody i ambitny, nada właściwy rytm każdej imprezie. Z perkusją nie rozstaje się od 5 lat. Wrodzony talent pozwala mu swobodnie poruszać się we wszystkich gatunkach muzycznych. Poza grupą Prezydent współpracuje z zespołem Nolime.

Kazek

Gitarzysta. Muzyką zajmuje się od niepamiętnych czasów, związany za środowiskiem jazzowym oraz bluesowo-rockowym. Doświadczenie i głos rozsądku w zespole. Bluesman i Jazzman z krwi i kości. Gitara nie ma przed nim tajemnic. Wprowadza niezapomniany nastrój w każdy występ.